РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000560102<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Немировська Л. М. 
Досвід відновлення кишкової мікрофлори у хворих на гостру та хронічну мієлоїдну лейкемію / Л. М. Немировська, А. П. Рибальська // Клініч. фармація. - 2014. - 18, № 4. - С. 4-7. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Відсутність порушень мікроекології кишечника сприяє зниженню ризику інфекційно-запальних ускладнень за рахунок запобігання транслокації умовно патогенних бактерій (УПБ) до біотопів верхніх дихальних шляхів та надає змогу вчасно провести курси протипухлинної терапії у хворих на лейкемію мієлоїдного походження. Мета дослідження - відновлення мікроекології кишечника у хворих на гостру (ГМЛ) і хронічну (ХМЛ) мієлоїдну лейкемію. За моніторингом мікроекології кишечника у 85,7 % хворих на ГМЛ - 70,4 % на ХМЛ не виявлено анаероби роду Bifidobacterium; бактерії роду Lactobacillus ізолювали з кишечника 57,1 % хворих на ХМЛ - 71,4 % хворих на ГМЛ (у третини хворих їх кількість була нижче за фізіологічну норму (10<^>3 - 10<^>7 КУО/г)). Після курсу пробіотикотерапії біфідобактерії ізолювали з біотопу хворих обох груп, лактобактерії з кишечника всіх хворих на ХМЛ - 83,3 % пацієнтів з ГМЛ, в останніх бактеріальні титри підвищилися (з 10<^>3 - 10<^>8 КУО/г до 10<^>6 - 10<^>9 КУО/г). Кишкову паличку на початку ізолювали у низьких титрах (10<^>1 - 10<^>3 КУО/г), після закінчення терміну - у межах фізіологічної норми (10<^>6 -10<^>8 КУО/г). Протягом проведення пробіотикотерапії титри УПБ не підвищувалися або знижувалися у 10 разів. Пробіотикотерапія надає змогу відновити нормальну мікроекологію кишечника, покращити фізіологічний стан, якість життя та своєчасно проводити курси поліхіміотерапії у хворих на ГМЛ і ХМЛ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.411-52 + Р411.022.2 + Р413.5-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського