РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000559408<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Борисенко О. 
Влияние изменение объема полости сосцевидного отростка и наружного слухового прохода на передачу звука / О. Борисенко // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2014. - № 1. - С. 46. - рус.

Наведено результати експериментального дослідження на свіжих трупних скроневих кістках людини з метою оцінювання впливу пневматичної системи соскоподібного відростка на проведення звуку під час моделювання різних типів тимпаномастоїдопластики. Стимуляцію проводили в діапазоні частот 200 - 4 000 Гц. Проведено порівняння амплітуди відповідей зареєстрованого сигналу після закритого (ЗТ) та відкритого (ВТ) варіанта тимпанопластики, а також після мастоїдопластики (МП). Більш високі амплітуди відповідей були одержані після МП у всьому діапазоні частот у порівнянні з ВТ. Більш високі амплітуди відповідей на середніх і високих частотах були зареєстровані під час моделювання ЗТ та МП, що може слугувати теоретичною передумовою для вибору цих методів тимпанопластики як найбільш ефективних в плані відновлення слуху. Під час проведення ОТ необхідно зменшувати об'єм операційної порожнини за рахунок її облітерації не тільки для полегшення післяопераційного догляду, але і для одержання максимального функціонального результату.

Представлены результаты экспериментального исследования на свежих трупных височных костях человека с целью оценивания влияния пневматической системы сосцевидного отростка на проведение звука при моделировании различных типов тимпаномастоидопластики. Стимуляцию проводили в диапазоне частот 200 - 4 000 Гц. Проведено сравнение амплитуды ответов зарегистрированного сигнала после закрытого (ЗТ) и открытого (ОТ) варианта тимпанопластики, а также после мастоидопластики (МП). Более високие амплитуды ответов были получены после МП во всем диапазоне частот по сравнению с ОТ. Более высокие амплитуды ответов на средних и высоких частотах были зарегистрированы при моделировании ОТ и МП, что может служить теоретической предпосылкой для выбора этих методов тимпанопластики как наиболее эффективных в плане восстановления слуха. При проведении ОТ необходимо уменьшать объем операционной полости за счет ее облитерации не только для облегчения послеоперационного ухода, но и для получения максимального функционального результата.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р685.3

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського