РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000554239<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дегтярев О. В. 
Генеральний конструктор ракетно-космічної техніки (до 90-річчя від дня народження академіка Володимира Федоровича Уткіна) / О. В. Дегтярев, О. В. Новиков // Вісн. НАН України. - 2013. - № 10. - С. 19-27. - укp.

Академік Володимир Федорович Уткін (1923 - 2000) - видатний учений і конструктор ракетно-космічної техніки, академік НАН України, АН СРСР і РАН, двічі Герой Соціалістичної Праці, лауреат Ленінської і Державної премій, кавалер шести орденів Леніна та багатьох інших урядових нагород. Більшу частину свого творчого життя - 38 років - Володимир Федорович працював в Україні, у Дніпропетровську в КБ "Південне", з 1971 по 1990 рр. був його Генеральним конструктором. Під керівництвом В. Ф. Уткіна створено стратегічні ракетні комплекси, які не мають аналогів у світі, - рідинну міжконтинентальну балістичну ракету SS-18, твердопаливну SS-24, ракети шахтного і залізничного базування та ін. Розроблено і введено в експлуатацію високоефективні та надійні космічні ракетні комплекси "Циклон", "Зеніт", а також широку номенклатуру космічних апаратів військового, наукового та народногосподарського призначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: О д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського