РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000534710<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Середюк Н. М. 
Роль визначення площі субендокардіального пошкодження міокарда у діагностиці перебігу гострого коронарного синдрому без елевації сегмента ST / Н. М. Середюк, Н. Л. Глушко, О. Р. Сарапук, В. М. Мізюк, І. В. Сарапук, Т. В. Передрук // Архів клініч. медицини. - 2011. - № 1. - С. 54-56. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

За допомогою електрокардіотопограми (ЕКТГ) удосконалено методику обчислення площі субендокардіального пошкодження міокарда у хворих на гострий коронарний синдром (ГКС) без елевації сегмента ST та досліджено її роль у перебігу захворювання з наявною та відсутньою серцевою недостатністю (СН) з використанням антитромбоцитарних засобів та інгібітора if-каналів клітин синусового вузла серця. Серед показників ЕКТГ визначали: NST(-) - показник депресії сегмента ST; <$E SIGMA> ST(-) сумарну величину субендокардіального пошкодження та площу субендокардіального пошкодження (A ST(-)). Обстежено 109 чоловіків (67,28 %) та 53 жінки (32,72 %), середній вік яких становив 54 роки. Показник депресії сегмента ST, за даними ЕКТГ, інформативніший за стандартну електрокардіограму на 2 %. У групі хворих на ГКС без елевації сегмента ST без СН А ST(-) була майже на половину меншою за аналогічний показник у групі хворих на ГКС із супутньою СН, що свідчить про негативний вплив СН на перебіг ГКС, а використання клопідогрелю та івабрадину в таких хворих значно зменшувало площу ішемічного субендокардіального пошкодження, покращуючи перебіг захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.9 + Р410.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського