РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000526554<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кирич І. В. 
Суспільне радіомовлення: моделі функціонування та шляхи реалізації : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.04 / І. В. Кирич; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. - Дніпропетровськ, 2014. - 16 c. - укp.

Розкрито теоретико-методологічні засади функціонування суспільного мовлення (СМ) в європейських країнах. Окреслено понятійно-функціональний апарат СМ, запропоновано оптимальну методологію його дослідження. Визначено місце СМ у сучасних медіасистемах і теоріях медіа. Доведено, що в основі функціонування якісних медіа, таких як СМ, має бути закладено принципи діяльності ЗМІ відповідно до теорії про соціальну відповідальність медіа. Розглянуто історико-мотиваційне підгрунтя створення СМ у Польщі, досліджено тенденції, які супроводжують цей процес в Україні. Проаналізовано модель функціонування польського СМ, показано шляхи реалізації СМ в Україні. Виокремлено особливості контентуального та концептуального інструментарію АТ "Польське радіо". Проаналізовано контент українського проекту "Громадське радіо" щодо його відповідності принципам функціонування СМ. Зроблено короткостроковий прогноз щодо перспектив упровадження СМ в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч631.4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411857 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського