РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000521274<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Макаренко О. В. 
Фармакоекономічна оцінка терапії алергічного риніту / О. В. Макаренко, Д. С. Соломко // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2014. - № 3. - С. 82-87. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано дані літератури щодо поширеності та рівня захворюваності на алергічний риніт (АР) в країнах Європи та Україні. За даними різних авторів АР реєструють в 12 - 24 % жителів регіонів Росії, 26 - 40 % - США, 24 - 32 % - Франції, 16 % - Великобританії, 19 % - Данії. Визначено основні клінічні форми АР: легку, середньотяжку та тяжку. Наведено загальні принципи фармакотерапії легкої та середньотяжкої форми АР. Сьогодні антигістамінні засоби є препаратами вибору у разі АР легкого ступеня. У випаджку АР середньотяжкої та тяжкої клінічної форми ангістамінні засоби використовують з препаратами базисної терапії. У групі антигістамінних засобів нараховують понад 150 блокаторів H1-гістамінових рецепторів. Проведено порівняльний маркетинговий аналіз сучасних антигістамінних препаратів, серед яких визначено лідери реалізації в Дніпропетровському регіоні: похідні дезлоратадину, цетеризину та лоратадину. Серед торгових найменувань найчастіше зустрічалися Лоратадин-Дарниця, Цетрилев, Алерон, Кларитин, Еріус та ін. Оцінено вартість курсу лікування АР сучасними антигістамінними засобами, який коливається в межах від 15,6 до 221,3 грн для вітчизняного Лоратадін-Д і брендового засобу Еріус (США) відповідно. Значні економічні втрати від неправильного лікування АР роблять проблему адекватної терапії вкрай актуальною. При цьому найдоцільніше орієнтуватися не тільки на клінічне поліпшення, але й на якість життя пацієнтів, що частіше визначає економічну доцільність різних терапевтичних підходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.440.11-5 + Р11(4)026.268

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100063 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського