РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000505683<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лавренчук О. В. 
Фітопрофілактика рецидивування пієлонефриту у дітей / О. В. Лавренчук, Л. В. Король, В. Е. Дріянська, І. В. Багдасарова // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 2. - С. 136-141. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Вивчено вплив препарату "Канефрон Н" на оксидантний та імунологічний статус дітей, хворих на пієлонефрит (ПН). Обстежено 90 дітей віком від 1-го до 17-ти років з різними формами ПН. Вивчено показники пероксидації ліпідів, антиоксидантної ферментемії та ферментурії. Всіх пацієнтів було розподілено на 5 клінічних груп: 1 група - хворі в активній стадії ПН, які одержували протягом 14-ти днів антибактеріальну терапію, 3 місяці Канефрон; 2 група - 4 тижні антибактеріальної терапії та уросептики за ступінчастою схемою, 1 місяць Канефрон; 3 група - 4 тижні антибактеріальної терапії та уросептиків за ступінчастою схемою, без Канефрону; 4 група - хворі в стадії ремісії одержували Канефрон по 1 місяцю двічі на рік; 5 група - хворі в стадії ремісії, які не одержували Канефрон. Зазначено, що довгосторокове застосування препарату "Канефрон Н" (протягом 3-х місяців) зумовлює найбільшу нормалізацію показників антиоксидантного статусу та покращання рівнів цитокінів сироватки крові. На підставі результатів спостереження хворих протягом 12 місяців доведено зменшення рецидивів хронічного та випадків хронізації гострого ПН. Висновки: Канефрон Н є ефективним і безпечним препаратом, що рекомендований для відновлення імунологічного й антиоксидантного статусу після антибактеріальної терапії ПН в активній стадії та в стадії ремісії з метою профілактики рецидивів захворювання у всіх хворих на ПН.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського