РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000505119<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кондратюк Ю. Ю. 
Порівняльний аналіз методів екстрагування та розділення білків для протеомного дослідження білкових профілів коренів і бульбочок сої / Ю. Ю. Кондратюк, П. М. Маменко, А. С. Левішко, Г. М. Дрозденко, С. Я. Коць // Физиология и биохимия культур. растений. - 2013. - 45, № 3. - С. 222-229Фізіологія та біохімія культур. рослин. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Зазначено, що найважливішим етапом у будь-якому протеомному дослідженні є екстрагування та приготування білкових зразків. Краща розчинність білків забезпечує більш якісне їх розділення в гелі та, відповідно, ідентифікацію більшої кількості поліпептидів, а відтак - точніше виявлення відмінностей в експресії генів, що їх кодують. Проте низка методичних труднощів, пов'язаних зі складністю організації рослинної клітини, змушує добирати методи одержання препаратів білків у кожному конкретному випадку. У зв'язку з цим було проведено моніторинг методів одержання та електрофоретичного розділення білкових екстрактів із коренів і бульбочок сої, вирощеної за інокуляції Tn5-мутантами Bradyrhizobium japonicum на фоні різного азотного забезпечення. Відібрано найефективніші методи для подальшого виявлення кількісних та якісних змін білкових профілів сої.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*725.111.3 + Е522.926.13 Fab*72

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61831 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського