РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497442<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Трушкевич О. О. 
Реабілітація репродуктивної функції жінок з гіперпролактинеміями : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.01 / О. О. Трушкевич; МОЗ України, Одес. нац. мед. ун-т. - О., 2012. - 32 c. - укp.

Вперше встановлено нові ланки патогенезу безпліддя у разі гіперпролактинемій (ГП) на основі установлених взаємозв'язків між клінічними, ехографічними, ендокринологічними, імуногістохімічними та морфологічними змінами на системному і місцевому рівнях. Вперше показано роль змін співвідношення фракцій пролактину (Прл) в генезі розвитку мікропролактином гіпофіза в пубертатному періоді і порушень репродуктивної функції жінок. Встановлено, що ендокринологічний статус у дівчаток з мікропролактиномами гіпофіза характеризується переважанням низькомолекулярного пролактину в загальному пулі (96 - 100%), а також зниженням рівня фалікупостстимулювального гармона (ФСГ), лютеїнезуючого гармона (ЛГ) і прогестерону за одночасного збільшення кортизолу і ДГЕА-С. Показано вплив гіпепролактивнемій різного генезу на функціональний стан щитовидної і молочних залоз, а також на офтальмологічні порушення. Порівняльна оцінка клінічного перебігу ГП, порушень менструальної функції в пубертатному і репродуктивному періодах продемонструвала залежність клінічних показників від співвідношення фракцій Прл, стану рецепторного апарату клітин ендометрія та його морфологічних особливостей. У пацієнток з мікро-макропролактиномами результати імуногістохімічних досліджень рецепторів до естрогенів, прогестерону і пролактину свідчили про порушення їх рецептивної активності, найбільш виражені у разі атрофічного та гіпопластичного ендометрія. Обгрунтовано та удосконалено алгоритм діагностичних, лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів у пацієнток з гіпепролактинеміями, що дозволив знизити частоту гінеколог

ічної та акушерської патології в різні вікові періоди.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.100.21 + Р716.216.415.100.21

Шифр НБУВ: РА393419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського