РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497204<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Миколів І. М. 
Інтенсифікація процесів харчових виробництв на основі взаємодії матеріальних та енергетичних потоків : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.12 / І. М. Миколів; Нац. ун-т харч. технологій. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Наведено матеріали, що стосуються взаємодії матеріальних та енергетичних потоків харчових виробництв. Показано, що матеріальні потоки харчових виробництв є носіями хімічної, теплової, кінетичної, потенціальної й інших видів енергії. Особлива роль належить хімічній енергії органічних сполук, максимальна можлива частка якої повинна бути збережена та доведена до складу кінцевої продукції у вигляді такої характеристики, як калорійність. Визначено, що рівень трансформації матеріальних потоків залежить від прийнятих технологій переробки під дією фізичних, хімічних, мікробіологічних впливів або їх комбінацій. Більшість мікробіологічних перетворень здійснюється з вагомою часткою втрат, пов'язаних з синтезом діоксиду вуглецю, біомаси мікроорганізмів та інших органічних сполук, які виводяться з циклу подальших перетворень і не входять до складу готової продукції, та втрат у формі низькопотенційної теплової енергії. Проведено оцінювання та визначено перспективи промислового використання локальних замнених контурів енергокористування випарних апаратів. Показано перспективи використання потенціалу газонасичених середовищ і теплового потенціалу рідинних середовищ у режимах адіабатного кипіння. Запропоновано газонасичені середовища бродильних апаратів розглядати як концентратори потенціальної енергії розчиненого діоксиду вуглецю з одночасними пропозиціями щодо реконструкції бродильних апаратів для можливості використання вказаних потенціалів. Розроблено пропозиції щодо нових технологій у переробці ягід, фруктів та овочів на основі використання вакуумних технологій та осмомолекулярної диф

узії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л81-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА393596 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського