РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497041<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гулай В. В. 
Міжетнічна комунікаційна взаємодія у Західній Україні в роки Другої світової війни : автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.05 / В. В. Гулай; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - К., 2012. - 36 c. - укp.

Досліджено характер міжетнічної комунікаційної взаємодії у Західній Україні в роки Другої світової війни. Проаналізовано інституційну структуру та програмні засади основних етнополітичних суб'єктів конфліктно-конфронтаційної взаємодії на окупованих нацистською Німеччиною території генерального округу "Волинь та Поділля" Райхскомісаріату "Україна" та дистрикту "Галичина" Генерального Губернаторства. Зазначено, що основними чинниками ескалації конфліктно-конфронтаційної міжетнічної комунікації, яка часто перетворювалась на етнічні війни, були: Друга світова війна; расистська політика гітлерівської Німеччини; антидемократична національна політика сталінського СРСР; теорія та практика шовінізму й інтегрального націоналізму. Запропоновано стратегії та методи подолання рецидивів міжетнічної конфліктно-конфронтаційної комунікативної взаємодії у Західній Україні в роки Другої світової війни в етнічній свідомості українців і поляків на сучасному етапі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф51(4УКР3)

Шифр НБУВ: РА394292 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського