РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000491683<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Папіш Н. І. 
Міжнародно-політичні основи функціонування українсько-польського державного кордону : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Н. І. Папіш; Чернів. нац ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці, 2014. - 22 c. - укp.

Комплексно досліджено міжнародно-політичні аспекти функціонування українсько-польського державного кордону. Вивчення історичної генези становлення українсько-польського державного кордону з урахуванням функціональної динаміки дозволило обгрунтувати чотири послідовні етапи в її розвитку. Виокремлено та проаналізовано природні, технічні, суспільні, економічні, політичні та інші перешкоди на шляху функціонального розвитку українсько-польського кордону. З'ясовано значення транскордонного співробітництва для посилення контактної функції кордону. Розроблено та обгрунтовано жорстку політичну, жорстку економічну, симетричну, асиметричну, вибірково спрощену та відкриту моделі функціонування державних кордонів, причому доведено, що окремі з них реалізовані на українсько-польському кордоні (асиметрична, вибірково спрощена), інші не мають перспектив для втілення (жорстка політична та економічна). Серед них найефективніша за функціональністю вважається відкрита модель, пов'язана зі значним прогресом України на шляху до європейської інтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР),9(4ПОЛ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407481 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського