РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000490022<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гуляєва І. І. 
Вірусні захворювання зернових колосових культур на Півдні України (поширення, діагностика та шкідливість) : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 06.01.11 / І. І. Гуляєва; КМ України , Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2014. - 22 c. - укp.

Вперше проведений фітосанітарний стан посівів зернових колосових культур на наявність вірусних хвороб на півдні України. Виявлені сорти ячменю озимого й ярого та пшениці озимої та ярої, що найбільше уражуються вірусними хворобами. Встановлено, що сорт ячменю озимого Тамань є стійким проти вірусних хвороб. Вперше проведено імуноелектронну мікроскопію вірусу жовтої карликовості ячменю. Вперше встановлено шкідливість вірусу жовтої карликовості ячменю на сортах ячменю озимого селекції Селекційно-генетичного інституту - Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення. Вперше на півдні України досліджена змішана інфекція й її вплив на продуктивність та елементи структури урожаю ячменю озимого. Вивчено вплив різних способів посіву зернових колосових культур на ураження вірусами. Вперше в Одеській області за допомогою полімеразно-ланцюгової реакції діагностовано вірус карликовості пшениці на сортах пшениці озимої та ячменю озимого. Вперше у Херсонській та Одеській областях вірус карликовості пшениці був виявлений на диких злаках (\i Deschampsia sp.\i0).


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.120.7 + П478.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405629 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського