РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000488822<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шалько М. Н. 
Діагностика, патогенез, лікування передпухлинних процесів залозистого епітелію шийки матки у жінок з трубно-перитонеальним фактором безпліддя : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / М. Н. Шалько; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - К. , 2013. - 19 c. - укp.

Увагу приділено підвищенню ефективності діагностики та лікування залозистої інтраепітельніальної неоплазії епітелію шийки матки у жінок з трубно-перитонеальним фактором безпліддя на основі розробки й обгрунтування сучасної тактики ведення хворих. Досліджено чинники ризику реалізації виникнення та прогресування патології ендоцервіксу. Встановлено, що 18-ий тип вірусу папіломи людини та йому подібні (39-ий, 45-ий) є переважаючим етіологічним фактором виникнення цервікальна залозиста інтратепіальна неоплазія (ЦЗІН). Обгрунтовано та систематизовано ультразвукові критерії діагностики ЦЗІН. Доведено необхідність проведення цитологічного дослідженнях з визначенням індексу дискаріозу, який вказує на порушення диференціації клітин, наростання дисплазії та збільшення анаплазії. Визначено його показник за слабкої, помірної та тяжкої ЦЗІН. Встановлено, що показники індексу дискаріозу відображають підсилювальну дію синергізму запальних процесів на швидкість розвитку диспластичних змін залозистого епітелію шийки матки. Визначено характерну кольпоцервікоскопічну семіотику діагностики ЦЗІН епітелію шийки матки у жінок з трубно-перитонеальним фактором безпліддя, що дозволить здійснювати ранню діагностику дисплазії до переходу її у важку форму. Розроблено диференційований підхід до лікування ЦЗІН відповідно до ступеня важкості процесу та ступеня індексу дискаріозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2 + Р712.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403892 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського