РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000487432<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Андрейчук М. М. 
Особливості геологічної будови і пастки вуглеводнів зовнішньої зони Передкарпатського прогину : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.17 / М. М. Андрейчук; НАН України, Ін-т геології і геохімії горючих копалин. - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Вперше розглянуто донеогенову ерозійну поверхню Передкарпатського прогину як єдину захоронену палеорічкову систему, створену на протязі геологічного часу від маастріхту до нижнього бадену. Набули подальшого розвитку наукові ідеї про зв'язок процесів осадконагромадження в баден-сарматському басейні з геоморфологічними особливостями донеогенової ерозійної поверхні. Встановлено, що одним з основних джерел зносу теригенного матеріалу в баден-сарматський басейн седиментації була Карпатська споруда. Встановлено механізми транспортування та перерозподілу осадового матеріалу у баден-сарматському басейні осадконагромадження. Вперше дислокації насувного типу визначено як один із чинників формування резервуарів, сприятливих для нафтогазонагромадження в розрізі мезозою в межах Зовнішньої зони Передкарпатського прогину. Вперше вважається, що основною умовою утворення вуглеводневих пасток у покрівельній частині мезозойського комплексу є наявність закритих додатніх структурних форм у донеогеновій ерозійній поверхні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР3)1 + Д59(45УКР3)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400828 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського