РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000486686<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Польщікова Н. В. 
Розвиток і принципи становлення східнослав'янської архітектури (від пізнього палеоліту до епохи Київської Русі) : автореф. дис. ... канд. архіт. : 18.00.01 / Н. В. Польщікова; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт.. - Макіївка, 2013. - 19 c. - укp.

Уперше в архітектурній теорії якісно обгрунтовано виділений шар архітектурно-будівельної діяльності племен і народів, що населяли території сучасних України та Молдови від пізнього палеоліту до V ст. н. е., а також України, Молдови та суміжних земель Росії, Білорусі з V до X ст. н. е. Уточнено класифікацію основних процесів розвитку східнослов'янської архітектури від пізнього палеоліту до XI ст. н. е. щодо визначення їх термінових границь, територіальної локалізації та розповсюдженості, ступеня та характеру впливу та взаємообумовленості, а також пов'язаних із ними найбільш значущих архітектурних і будівельних здобутків. Запропоновано табличний метод дослідження архітектурно-будівельної діяльності, який є слушним у разі аналізу архітектури досить великих часових періодів будь-яких країн чи регіонів. Запропонований метод, що передбачає табличну форму зіставлення й аналізу еволюційних змін, може вважатися однією із потужних методологічних основ теоретичного обгрунтування генези та класифікації типологічних особливостей досліджуваної прадавньої та давньої архітектури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(49=СЛО)3 + Щ113(4УКР)31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400807 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського