РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000484929<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Старосельський Є. М. 
Особливості нафтогазонакопичення в палеозойських басейнах світу : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.17 / Є. М. Старосельський; НАН України, Ін-т геол. наук. - К., 2013. - 23 c. - укp.

Проаналізовано особливості палеозойських басейнів світу, колекторів, флюїдоупорів, материнських порід та запасів вуглеводнів (ВВ). Для палеозойських басейнів світу виділено головні зони нафтогазонакопичення на рівні докембрійських платформ, охарактеризовано домінуючі нафтогазоносні комплекси та надано просторовий розподіл покладів і запасів ВВ. Зазначено, що палеозойські басейни світу вміщують більше третини світових початкових геологічних запасів вуглеводнів. Доведено, що зони максимальної концентрації вуглеводнів розміщуються вздовж гірських споруд, що оточують ці басейни. Показано, що більшість покладів у розрізі палеозойських басейнів докембрійським фундаментом відносяться до палеозойських відкладів, мезозойські та кайнозойські утворення мають другорядне значення. Висвітлено питання встановлення зон можливої концентрації ВВ в регіонах з інтенсивною вулканічною діяльністю та обгрунтовано напрямки пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ. Доведено, що вторгнення магми в осадові утворення призводить до механічного і термічного руйнування ВВ скупчень, але в басейнах з недостатнім кaтaгeнeтичним рівнем перетворення материнських порід тепло інтрузій стимулює генерацію ВВ з утворенням невеликих родовищ нафти і газу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453.1 + Д432.4-53

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398778 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського