РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000462348<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Epuh E. E. 
Gravity inversion of the Gongola basin fault structures using the step model / E. E. Epuh, P. C. Nwilo, D. O. Olorode, C. U. Ezeigbo // Геофиз. журн.. - 2012. - 34, № 2. - С. 100-108. - Бібліогр.: с. 108 - англ.

Розломним структурам часто властиві аномалії сили тяжіння східчастого вигляду. Отже, аналіз аномалій сили тяжіння з урахуванням таких структур рівноцінний визначенню чотирьох параметрів розломів: глибини від поверхні, потужності відкладів, градієнта густини і кута падіння розлому. Виконано інверсію сили тяжіння із застосуванням східчастої моделі з метою одночасної оцінки чотирьох параметрів порушеного шару. Модель припускає таку конфігурацію, коли басейн складений однорідними відкладами. Для оцінки параметрів взято три характеристичні криві. Згідно з аналізом залишкових аномалій у межах розломних структур глибина залягання останніх не залежить від їх простягання. За оцінкою глибини від поверхні та потужності відкладів визначено глибину залягання фундаменту. Вона не перевищує 1 км у південно-західній частині та 7 км у північно-східній частині досліджуваної площі. Оцінка глибини залягання фундаменту надала правдоподібну геологічну модель, яка підтверджується матеріалами сейсмічних та свердловинних робіт. Матеріали інтерпретації використано для побудови карт змін густини, а також густини кристалічних порід басейну. Це дозволило поділити басейн на зони осадових порід, комплекси фундаменту та гранітного плутону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського