РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000461965<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Козленко Ю. В. 
Строение земной коры переходной зоны северо-западной части Черного моря по геофизическим данным / Ю. В. Козленко, В. Д. Соловьев, М. В. Козленко // Геофиз. журн.. - 2007. - 29, № 1. - С. 154-159. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Наведено результати аналізу та інтерпретації геофізичних даних перехідної зони в північно-західній частині Чорного моря в районі Ломоносівського підводного палеовулканічного масиву (ЛПМ). За результатами аналізу гравітаційного поля у східній частині ЛПМ виділено зону порушень зі зсувом приблизно 10 км, спрямовану поперек континентального схилу на південно-північний захід. Густинне моделювання показало, що активна тектономагматична діяльність у межах ЛПМ проявлена серією блоків різної густини і, ймовірно, різного складу та віку. Результати гравітаційного моделювання засвідчують, що перехідна зона між континентальною структурою Скіфської плити та Західночорноморською западиною охоплює континентальний схил і продовжується на південь під присхиловою глибоководною частиною Чорноморського басейну. Згідно з магнітним моделюванням та особливостями розміщення магнітоактивних тіл зроблено висновок, що в палеогені - пізній крейді ділянки сучасного шельфу району ЛПМ знаходилися вище рівня моря і зазнавали розмивання та вивітрювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д211.2 + Д823.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського