РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000460964<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галабуда М. 
Альтернативний погляд на геологічну будову і нафтогазоносність Лопушнянського родовища в Передкарпатті / М. Галабуда, М. Андрейчук, В. Корчинський // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2008. - № 1. - С. 78-89. - Бібліогр.: с. 88-89 - укp.

Проаналізовано наявні моделі геологічної будови і нафтоносності Лопушнянського родовища. Окреслено моменти структурно-тектонічного, гідродинамічного та геолого-економічного характеру, які викликають сумнів у вірогідності сейсмічної та геологічної моделей родовища. Нові матеріали по Стайківській площі та уявлення про формування Передкарпатського прогину привели до думки, що у формуванні мезозойських структурних форм, перекритих Буковинськими Карпатами, значний вплив належить палеогеографічним обставинам, зокрема наявності широко розвинутої річкової системи, яка існувала наприкінці мезозою та в кайнозої на південно-західному схилі Східноєвропейської платформи і активно впливала на насувні процеси ларамійської, піренейської та савської фаз альпійського орогенезу. Запропонована модель Лопушнянського нафтового родовища, що має форму структурного носа, пояснює тектонічне екранування покладів з північного сходу і їх гідродинамічну розкритість з боку Карпат, особливості розвитку порід-колекторів та результати початкової розробки сеноманського покладу св. 4-Лопушна і спрямовує подальші пошукові роботи на суміжні Стайківську і Роженську структури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР3)1 + Д59(45УКР3)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського