РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000460777<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зінчук І. М. 
Леткі компоненти флюїдних включень у мінералах жильно-прожилкових утворень перспективно нафтогазоносних товщ Львівського палеозойського прогину / І. М. Зінчук, І. М. Наумко, В. А. Калюжний, Б. Е. Сахно // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2003. - № 2. - С. 18-27. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено перші оригінальні результати визначення співвідношень летких компонентів, відносної газо- та водонасиченості флюїдних включень у мінералах перспективних нафтогазоносних товщ палеозою Львівського прогину, одержаних за допомогою мас-спектрометричного хімічного методу. Ці матеріали склали основу для диференціації жильно-прожилкових утворень регіону загалом на три територіально розмежовані групи, в яких проявилась діяльність різних за агрегатним станом і фазовим складом гетерогенних вуглеводнево-водних флюїдів. Зокрема, у північно-західній вугленосній частині (територія Вербіж і північний захід від неї) вони мігрували у вигляді нафтоподібних сумішей; на південному сході (Жовква (колишній Нестерів), Перемишляни) вуглеводні включення представлені переважно високощільними метановими флюїдами, а власне нафтоподібні суміші не фіксуються. Тому, за сприятливих літологічних і тектонічних умов акумуляція вуглеводнів, процеси міграції яких зафіксовані флюїдними включеннями у мінералах, могла здійснюватись у формі промислових скупчень: залягання нафти та газоконденсатних сумішей можливі у північно-західній частині дослідженої території, газів метанового складу - в південно-східній. Останнє підтверджує перспективність Перемишлянської структури, що обгрунтована наявною переінтерпретацією геолого-структурних даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453.1(45Укр3)-42 + Д59(45Укр3)453

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського