РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000460768<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Колодій В. В. 
Історія геологічного розвитку водонапірних систем Карпатського регіону і його нафтогазоносність / В. В. Колодій, Л. Т. Бойчевська // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2001. - № 2. - С. 63-74. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Реконструйовано основні етапи формування осадового чохла Українських Карпат протягом ранньомезозойського - неогенового часу. Особливості динаміки розвитку зони зчленування складчастої споруди, яка відрізняється найінтенсивнішим нафтонагромадженням в українському секторі Карпатської нафтогазоносної провінції (НГП) і форланду, полягають у чергуванні періодів розтягу та стискування. Зчленування Складчастих Карпат і форланду пов'язано з подіями трансконтинентальної шовної зони Тейсейре-Торнквіста, що відігравала роль регіонального глибинного зсуву. Ця зона має вельми складну будову - на північному сході тут розташована геоструктура з типовою германотипною тектонікою, що є автохтоном Карпатської НГП, накладеним на форланд, а на південному заході розвинута класична альпінотипна тектоніка її алохтона. Особливості будови Складчастих Карпат і прилеглих прогинів зумовлено розвитком низки поздовжніх розломів - від глибинних до чохольних. Кожен з них вплинув не тільки на структурні та літофаціальні особливості осадового чохла, а й на гідрогеологічні та термобаричні умови й умови формування і збереження (руйнування) нафтових і газових покладів. Наведено нафтогазогеологічне районування українського сектора Карпатської НГП з виділенням нафтогазоносних областей, зон і районів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390.3 + Д59(45Укр3,3)39

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського