РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000458491<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лозиняк П. Ю. 
Сучасні погляди на геологічну будову складчастої споруди Карпат та перспективи освоєння нових вуглеводневих покладів / П. Ю. Лозиняк, Я. Б. Місюра // Геодинаміка. - 2009. - № 1. - С. 53-58. - укp.

Розглянуто питання структурно-дугової будови Центральних (Внутрішніх) і шар'яжної - Зовнішніх Карпат, їх зчленування з різними тектонічними елементами Східноєвропейської платформи. Важливим моментом під час деталізації геологічної будови Карпатського орогену було виділення за результатами гравіметричних і сейсмічних досліджень Підкарпатського рифтогену та встановлення під Сколівським покривом параавтохтонного Ясинського елемента. З останнім пов'язують чималі перспективи нафтогазоносності за рахунок виявлення та простеження нової південної смуги глибинних складок. Цей рифтоген увібрав у себе основні насувні маси флішових і моласових утворень і визначив сучасну дугоподібну форму орогену. Перспективи пошуку покладів вуглеводнів в алохтонному комплексі пов'язуються з антиклінальними складками, тектонічно та літологічно екранованими блоками окремих складок-лусок, а також (як новий напрямок) - з розкриттям приповерхневих піднасувних структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д392.3 + Д453.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського