РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000457764<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Holick M. F. 
Оцінка, лікування та профілактика дефіциту вітаміну D. Клінічні практичні настанови Ендокринологічного товариства / M. F. Holick, N. C. Binkley, H. A. Bischoff-Ferrari, C. M. Gordon, D. A. Hanley, R. P. Heaney, M. Hassan Murad, C. M. Weaver // Укр. журн. дит. ендокринології. - 2013. - № 4. - С. 46-65. - Бібліогр.: 143 назв. - укp.

Клінічні настанови розроблено з метою допомоги ендокринологам та іншим медичним працівникам надавати рекомендації в конкретних галузях медицини. Настанови не можуть слугувати гарантією будь-якого конкретного результату, при цьому вони не встановлюють стандартів лікування. Керівні принципи не призначені прописувати лікування конкретного пацієнта. Схема лікування повинна прийматися на основі незалежного рішення лікаря та індивідуальних обставин кожного пацієнта. Ендокринологічне товариство не несе відповідальності за прямі, непрямі, спеціальні, випадкові збитки, пов'язані з використанням інформації, що міститься в цьому документі. Мета цієї настанови полягає в забезпеченні основних принципів оцінки, лікування та профілактики дефіциту вітаміну D. Спеціальна комісія з вивчення цього питання включала керівника дослідження, 6 додаткових експертів і методиста. Рекомендації розроблялися з застосуванням системи GRADE (Grading of Recommendations, Assessment Development, and Evaluation) для визначення рівня доказовості, сили рекомендацій та якості доказів. Консенсус узгоджувався шляхом систематичних обговорень та дискусій протягом кількох телефонних конференцій та комунікацій електронною поштою. Рекомендації були рецензовані Підкомітетом із розробки клінічних рекомендацій, групою експертів комітету і були розміщені на веб-сайті Ендокринологічного товариства для обговорення. На кожному етапі розробки спеціальна комісія з вивчення цього питання вносила поправки згідно зі зауваженнями. Висновки: враховуючи, що дефіцит вітаміну D зустрічається дуже часто в усіх вікових групах і що небагато продуктів містять вітамін D, спеціальна комісія рекомендувала додавати його в щоденне споживання в межах допустимих норм залежно від віку та клінічної ситуації. Спеціальна комісія також запропонувала вимірювати рівень 25-гідроксивітаміну-D (25(OH)D) у сироватці крові як початковий діагностичний тест у пацієнтів з ризиком дефіциту вітаміну D. За наявності дефіциту вітаміну D рекомендовано терапію вітаміном D2 або вітаміном D3. Нині немає достатніх доказів, щоб рекомендувати скринінг осіб, які не входять до групи ризику розвитку дефіциту вітаміну D, або призначати вітамін D для серцево-судинного захисту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.202.83-5

Шифр НБУВ: Ж100779 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського