РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000457037<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перехрестенко Т. П. 
Вплив попереднього застосування гідроксисечовини у відповідь на терапію інгібіторами тирозинкінази у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію / Т. П. Перехрестенко, І. С. Дягіль, Н. М. Третяк // Галиц. лікар. вісн.. - 2014. - 21, № 1. - С. 56-58. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - встановити роль попереднього застосування гідроксисечовини у формуванні відповіді до терапії інгібіторами тирозинкінази (ТКІ) у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію (ХМЛ). Хворих розподілено на 2 групи залежно від тривалості застосування препарату. До першої групи увійшли 134 пацієнти, які приймали гідроксисечовину не більше 6 міс, до другої - 253 хворих, котрі лікувалися зазначеним препаратом понад 6 міс перед призначенням ТКІ 1-го покоління іматинібу. За попереднього застосування гідроксисечовини не більше 6 міс оптимальну відповідь на 12-й міс лікування іматинібом було досягнуто у 71,6 %, субоптимальну у 17,2 %, неефективність терапії констатовано у 11,2 % пацієнтів. Вивчення ефективності лікування іматинібом у пацієнтів, які попередньо приймали гідроксисечовину більше 6 міс, показало, що на 12 міс моніторингу оптимальна відповідь досягнута у 13,0 %, суботимальна відповідь визначена у 29,6 %, неефективність терапії - у 57,3 %. Доведено, що попереднє застосування гідроксисечовини понад 6 міс перед призначенням ТКІ призводить до погіршення відповіді на терапію. Висновок: "передлікованість" пацієнтів гідроксисечовиною більше 6 міс є одним із факторів, що погіршують результати терапії ТКІ, і може бути причиною резистентності до лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022.2-52 + Р569.411-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського