РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000452007<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шалівський С. В. 
Продуктивність льону-довгунця залежно від сортових особливостей та технологічних прийомів вирощування : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / С. В. Шалівський; НААН України, ННЦ "Ін-т землеробства". - Київ, 2011. - 21 c. - укp.

Вивчено питання росту, розвитку, формування урожайності та якості продукції сортів льону-довгунця Український 3, Вручий, Зоря 87 та Рушничок залежно від способу сівби, норми висіву та рівня мінерального живлення. Досліджено особливості формування площі листкової поверхні рослин льону-довгунця, накопичення сухої речовини, показники фотосинтетичної діяльності посіву залежно від генетичних особливостей різних сортів. Встановлено, що продуктивність сортів льону-довгунця знаходиться в тісній залежності від їх біологічних особливостей та умов життєдіяльності рослин в сформованих ценозах. Висока індивідуальна продуктивність рослин, що сформувалася за вузькорядного способу сівби та норми висіву насіння 20,0 млн шт/га, визначає високий вихід льонопродукції та характеризується найвищою насіннєвою продуктивністю, зокрема сортів Рушничок (від 0,89 до 0,97 т/га) і Український 3 (0,83 до 0,96 т/га) та урожайністю волокна відповідно сортів 1,08 - 1,44 і 0,93 - 1,21 т/га. Оптимальне поєднання способу сівби, норми висіву та системи удобрення забезпечує найвищий рівень чистого прибутку, який склав 3 647 грн/га у сорту Український 3, 3 672 грн - у сорту Вручий, 2 831 грн - у сорту Зоря 87 та 4 267 грн/га - у сорту Рушничок, за показників коефіцієнта енергетичної ефективності відповідно 1,27, 1,23, 1,17 та 1,33.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408468 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського