РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000444019<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Rudolf A. 
The culture of embryos of domestic miniature fowl in the surrogated eggshells / A. Rudolf, M. W. Lis, K. Glodek, J. W. Niedziolka // Біологія тварин. - 2010. - 12, № 2. - С. 474-480. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Порівняно розвиток ембріона пташенят мініатюрної курки і бройлера. У експерименті використали ембріон Perry'88 культури сурогатних яєць з самомодифікацією. Яйця місцевих мініатюрних птиць і материнського виду бройлера Ross 308 використали як донора. Яйця-реципієнти одержали від комерційних кур-несучок. Ембріони домашньої мініатюрної птиці та ембріони курчат-бройлерів розвивались по-різному, але ні одне курча не вилупилося. Пік смертності ембріонів спостерігався між стадіями S 3 і S 13 (25 - 30 % ембріонів) для мініатюрної птиці, а для бройлерів між стадіями S 3 і S 8 (23 - 35 % ембріонів). Наступний критичний період - S 17 та S 21. У цей період припинили розвиток 12 - 40 % ембріонів мініатюрної птиці та 20 % ембріонів бройлерів. У описаному досліді ембріони курчат-бройлерів розвивались лише до 9 дня інкубації і гинули між S 25 - 35. Ембріони мініатюрної птиці виживали краще і деякі з них розвивалися до 11 дня інкубації (S37). Таким чином, 8 і 9 день інкубації (стадії S 34 - 35) були критичними для ембріонів цієї групи. Зроблено висновок, що ембріони мініатюрної птиці менш чутливі до маніпуляції і краще приживаються в сурогатних яйцях, ніж ембріони бройлерів, тому можуть бути зручною біологічною моделлю.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського