РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000440765<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кулемзіна Т. В. 
Рухова активність як провідна складова здоров'я дітей / Т. В. Кулемзіна, С. В. Красножон // Медицина трансп. України. - 2014. - № 1. - С. 23-28. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - розробити нову методологію і методики оцінки фізичного здоровія, адаптаційних можливостей школярів та вивчити залежність рівня рухової активності від рівня фізичного здоров'я. 139 школярів віком 10 - 12 років за методикою С. М. Громбаха зараховані до основної медичної групи. Обгрунтовано нову методологію та методику розподілу школярів на групи для занять фізичними вправами з урахуванням рівня здоров'я та фізичної працездатності. Встановлено, що найбільшу достовірність та інформативність має "Методика кількісної експрес-оцінки рівня фізичного здоров'я дітей та підлітків" Г. Л. Апанасенка. Доведено, що рівні здоров'я за Г. Л. Апанасенком добре корелюють із показниками, що характеризують функціональний стан та адаптацію до фізичних навантажень дітей і підлітків. Визначено залежність фізичної працездатності, рівня рухової активності, гострої захворюваності від рівня фізичного здоров'я за методикою Г. Л. Апанасенка. Чим більша "кількість" здоров'я, тим менша вірогідність розвитку та вияву захворювання. Висновки: методика Г. Л. Апанасенка надає змогу на долікарняному етапі здійснювати первинний скринінг із кількісним визначенням рівня індивідуального здоров'я школяра, а не просто наявності чи відсутності гострої або хронічної патології чи дефектів розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського