РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000415370<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ягоднікова В. 
Учнівське самоврядування як засіб виховання / В. Ягоднікова // Дир. шк., ліцею, гімназії. - 2006. - № 3. - С. 43-52. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Висвітлено актуальну проблему сучасної української школи, що полягає у вихованні особистості, яка володіє не тільки певною сумою знань, умінь та навичок, але й має здатність включитися у демократичні процеси, що відбуваються у нашій країні. Проведений аналіз досліджень та публікацій з психолого-педагогічної літератури свідчить, що в самоврядуванні важливу роль відіграють лідери - особи, уповноважені колективом для керівництва тією чи іншою сферою діяльності. Розглянуто модель "Шкільної Учнівської Республіки"(ШУР), створену в школі № 50 м. Одеса, її завдання, Конституцію, згідно з якою учнівське самоврядування поділяється на законодавче (Парламент школи), виконавче (Кабінет міністрів школи), та судове (Рада справедливих). Подано схему роботи школи лідерів, яка має три секції. Участь у діяльності ШУР дає учням можливість бути організаторами, глибше проникатися відповідальністю за стан шкільних справ і за особистісний внесок у них, брати на себе відповідальність за справу колективу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.431 + Ч424(4УКР)714.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського