РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000405706<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Стадніков Г. В. 
Активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів на заняттях із фізичного виховання у вищому навчальному закладі / Г. В. Стадніков // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2013. - № 1. - С. 256-261. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведення дослідження зі студентським контингентом для самовизначення рівня здоров'я за загальновідомими та широко апробованими методиками надасть змогу молоді зрозуміти, що одним із найважливіших станів людини є здоров'я, та залучить їх до наукової діяльності. Завдання роботи - ознайомити студенток з основами самооцінки, самопізнання власного здоров'я; визначити стан здоров'я за методикою В. П. Войтенка та ступінь ризику розвитку серцево-судинних захворювань за методикою С. О. Душаніна; здійснити первинну класифікацію показників; оцінити статистичну достовірність досліджуваних груп. Методи й організація дослідження: аналіз і синтез, систематизація та узагальнення даних наукової й науково-методичної літератури; етап констатувального експерименту; математико-статистичні методи обробки результатів. У жовтні - листопаді 2012 р. досліджено 116 осіб. Надано характеристики показників стану здоров'я за методикою В. П. Войтенка та ступеня ризику розвитку серцево-судинних захворювань студенток першого курсу за методикою С. О. Душаніна, зроблено первинну класифікацію результатів. Оцінено статистичну достовірність досліджуваних груп. Отже, побудова навчального процесу з фізичного виховання на принципах гуманізації сприяє підбору навчального матеріалу, який має особистісне значення для кожного. Середньостатистичні показники всіх чотирьох груп належать за показниками стану здоров'я (методика В. П. Войтенка) до посереднього; за показниками ступеня розвитку серцево-судинних захворювань - до мінімального ризику. За параметричним критерієм Фішера функціональні показники нестабільні у групах 1 - 3 і 1 - 4 (методика В. П. Войтенка), а також у групах 1 - 2 та 1 - 3 (методика С. О. Душаніна).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354.5 + Р11(4УКР)025.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського