РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000398114<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Крючко Т. О. 
Гострі фарингіти у дітей: питання етіології та лікування / Т. О. Крючко, Т. В. Кушнерева, І. О. Коленко, Ю. М. Хабертюр // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 4. - С. 67-72. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Оцінено ефективність Тонзипрету під час лікування гострих фарингітів у дітей дошкільного віку на фоні ГРВІ. Під спостереженням знаходилось 50 дітей віком від 1-го до 6-ти років з встановленим діагнозом ГРВІ, гострого фарингіту. Основну групу склали хворі (n = 25), яким як місцеве лікування гострого фарингіту призначався Тонзипрет в таблетках для розсмоктування. Пацієнти групи контролю (n = 25) одержали оральні антисептики на основі деквалінію хлориду. Ефективність терапії оцінено за п'ятибальною шкалою у 1-й та 5-й день лікування. Для порівняння динаміки клінічних проявів у групах спостереження вираховано показник середнього бала. Максимальна сума балів у хворого - 48. У групі дітей, які одержували Тонзипрет, спостережено більш виразну позитивну динаміку основних проявів захворювання (болі у горлі, утруднення під час ковтання, кашель); динаміка симптомів загальної інтоксикації (нездужання, головного болю, нежиті) в обох групах не мала значних розбіжностей. Встановлено високу ефективність лікування у 80 % пацієнтів, що одержували Тонзипрет, помірну - у 12 % та низьку - у 8 %, а також добру переносність препарату у 92 % хворих. Висновки: під час вибору засобу терапії фарингіту слід враховувати етіологічний чинник, вік дитини та виразність симптомів захворювання. У разі вірусного характеру захворювання більш швидка позитивна динаміка спостерігається за умов застосування комбінованого препарату Тонзипрету, який має виразний знеболювальний, протизапальний та імуномодулювальний ефекти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.682.501.1

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського