РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000381458<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Словник української мови / В. М. Білоноженко, А. А. Бурячок, Г. М. Гнатюк, І. С. Гнатюк, С. І. Головащук; ред.: В. В. Жайворонок; НАН України, Ін-т укр. мови, Всеукр. т-во "Просвіта" ім. Т. Шевченка. - К. : Просвіта, 2012. - 1316 с. - укp.

Даний словник є довідником з лексики та фразеології сучасної української мови, який поєднує наукову точність з чіткою формою викладу. Він висвітлює ті зміни, які відбулися в лексичному складі української мови у на межі нового тисячоліття, зокрема, включає мовні одниниці, які ввійшли в українську літературну мову протягом останнього часу. Це передусім реалії та поняття, пов'язані з економікою, політикою, правом, інформатикою, промисловістю, спортом, кулінарією, модою, музикою, телекомунікацією, дозвіллям тощо. Зазначено, що значні шари традиційної лексики (на означення економічних, історичних, філософських, політологічних, релігійних понять, термінів науки та мистецтва) набули в словнику тлумачень, що віддзеркалюють їх сьогоднішній зміст. Розширено коло лексики та фразеології, пов'язаної з традиційним народним життям і дозвіллям - святами, обрядами, народним побутом, зі звичаями, з українською етносимволікою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-420

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО31762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського