РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000292696<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ваврух М. І. 
Образотворче мистецтво Львова кінця 1950-х - початку 1970-х років: проблема національної самоідентифікації : автореф. дис. канд. мистецтвознав.: 17.00.05 / М. І. Ваврух; Львів. нац. акад. мистец. - Л., 2009. - 15 c. - укp.

Проаналізовано образотворче мистецтво Львова кінця 1950-х - початку 1970-х рр. Систематизовано творчий доробок художників- шістдесятників на базі певних джерел з урахуванням концепцій, розроблених у сфері мистецтва зазначеного часу. До наукового обігу введено та проаналізовано значну кількість творів, виявлено цінні погляди певних митців про різні аспекти художньої творчості. З'ясовано соціокультурні та духовно-моральні чинники появи у 1960-х р. нової парадигми розвитку українського образотворчого мистецтва. Проведено мистецькознавчий аналіз концепцій художників та зроблено висновок про значущість національно-самоідентифікаційного фактора у процесі визначення перспектив розвитку мистецтва Львова кінця 1950-х - початку 1970-х рр. Відзначено, що ці процеси були невід'ємними від загального тяжіння багатьох молодих художників до волевиявлення в особистому творчому розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ103(4УКР-2Льв)63-17

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336774 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського