РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000273628<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вилко В. М. 
Інформаційно-психологічне забезпечення збройних сил США в локальних війнах і збройних конфліктах 1950 - 2000 рр. (історичний аспект) : Автореф. дис... канд. іст. наук : 20.02.22 / В. М. Вилко; Нац. акад. оборони України. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Вперше науково обгрунтовано зміст поняття "інформаційно-психологічне забезпечення збройних сил (ІПЗ ЗС) США" як цілеспрямованої системної діяльності органів психологічних операцій, державного та військового управління та засобів масової інформації щодо встановлення взаємодії з місцевим населенням і громадськими організаціями, спрямованої на формування сприятливого інформаційного середовища та створення спеціальних морально-психологічних умов підготовки та застосування збройних сил США під час війни або збройного конфлікту. Здійснено наукову періодизацію історії виникнення, становлення та розвитку ІПЗ ЗС США. Доведено, що становлення ІПЗ як окремого виду бойового забезпечення відбулося у період війни у Перській затоці під час здійснення операцій "Щит пустелі" та "Буря в пустелі" в 1991 р. Розкрито нові тенденції щодо удосконалення апарату управління, механізмів та змісту ІПЗ ЗС США в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини XX ст. Здійснено класифікацію інформаційно-психологічних операцій ЗС США за масштабами проведення, сферою застосування та об'єктами впливу в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини XX ст. Розроблено практичні рекомендації щодо удосконалення організації морально-психологічного забезпечення ЗС України та визначено основні напрями протидії негативному інформаційно-психологічному впливу на їх особовий склад.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(0)63(7СПО) ф + Ц1,8(7СПО)14 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського