РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000266276<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Капустян Г. Т. 
Українське село в умовах радянського політичного режиму 1920-х років : Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Г. Т. Капустян; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2004. - 35 c. - укp.

На базі результатів дослідження історичних джерел розглянуто суспільно-політичний аспект історії українського села 1920-х рр., зокрема формування підвалин радянського політичного режиму, зважаючи на діяльність сільських компартійних осередків, сільських рад комнезамів. Висвітлено суспільно-політичні настрої широких верств українського селянства у контексті діяльності влади, питань політики та економіки, які пов'язані з особливостями динаміки економічної та політичної ситуації в українському селі. Розглянуто історичні аспекти становлення радянського політичного контролю на теренах українського доколгоспного села, який здійснювався одночасно з боку органів партійних та спецслужб. Значну увагу приділено особливостям діяльності радянських спецслужб у даному секторі. Віздначено, що згортання непу, запровадження "надзвичайщини", формування командно-репресивної системи керування в українському селі знайшло відповідну реакцію у селянському середовищі - активний та пасивний опір.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)613-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328731 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського