РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000265149<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вербовий А. П. 
Удосконалення методик визначення електромагнітних параметрів і теорії електромагнітних процесів в індукційних реостатах : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / А. П. Вербовий; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2001. - 18 c. - укp.

Розвинуто засади класичної теорії електротехнічних пристроїв шляхом представлення масивного екрана або шихтованого пакета еквівалентною одновитковою обмоткою з зосередженим активним опором, власною індуктивністю з основною обмоткою. Розроблено фізичні моделі у вигляді системи з двох електромагнітно пов'язаних контурів зі струмами та математичні моделі у вигляді систем рівнянь у диференційній і комплексній формах запису, що з достатньою повнотою описують електромагнітні процеси, розподіл електромагнітних навантажень і втрат потужності в обмотці та екрані (пакеті) індукційного реостату (ІР). Побудовано нові схеми заміщення та векторні діаграми ІР, що разом з рівняннями електромагнітної рівноваги досить наочно характеризують їх роботу в статичних режимах роботи та є необхідною базою для теоретичного й експериментального визначення п'яти електромагнітних параметрів замість двох, які визначено раніше. Запропоновано правильність одержаних рівнянь електромагнітної рівноваги, схем заміщення та векторних діаграм підтверджувати виводом з них рівнянь балансу активних і реактивних потужностей, що також можуть бути записано на підставі загального представлення протікання електромагнітних процесів. Розроблено нові підходи та методики розрахункового та експериментального визначення електромагнітних параметрів пристроїв з обмоткою та екраном залежно від величини та частоти підведеної напруги. Виявлено зростання власної індуктивності обмотки зі струмом за умов внесення в її поле іншої закороченої обмотки або будь-якого іншого короткозамкненого контуру. Наведено методики визначення коефіцієнта індуктивності, що підтверджують


Індекс рубрикатора НБУВ: з264.7-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321129 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського