РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000256761<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кизимчук О. П. 
Розробка основов'язаних полотен з використанням змішаної лляної пряжі та низькоплавких термопластичних поліетиленових ниток : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.19.03 / О. П. Кизимчук; Київ. держ. ун-т технологій та дизайну. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Розроблено структуру трикотажу та досліджено механічні властивості полотен. Використано методи математичної обробки результатів для встановлення залежності основних властивостей основов'язаного полотна, виготовленого переплетенням уток - сукно рекомендованої заправки, від довжини ниток утоку та петлі сукна, а також їх співвідношення. Проведені дослідження показали, що трикотаж, вироблений на основов'язальній машині 22-го класу переплетенням "триголковий уток - сукно" з льнобавовняної (50 % льняного та 50 % бавовняного волокна) пряжі лінійної щільності 25 x 2 текс як утокової та віскозних ниток лінійної щільності 13,3 текс як грунтових за співвідношення довжин ниток утоку та петлі сукна від 0,63 до 0,67, містить рівні петельні стовпчики без нахилу остовів петель, які чергуються через один з петельними стовпчиками, утвореними з нахилених по черзі в різні боки остовів петель. Показники формостійкості таких полотен знаходяться на достатньо високому рівні. Розроблено новий спосіб забезпечення формостійкості виробів введенням у структуру трикотажу низькоплавкої термопластичної нитки, яка під дією температури утворює в місцях контакту з нитками грунту клейові з'єднання, що забезпечує довготривале збереження форми виробу, утвореної під час формування. Доведено перевагу безпрокладкового матеріалу над традиційним пакетом "трикотажне полотно, дубльоване прокладковим матеріалом".


Індекс рубрикатора НБУВ: М380.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314856 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського