РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000255128<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Радецький В. Г. 
Розвиток воєнного мистецтва у війнах періоду другої половини ХХ ст. : Автореф. дис... канд. іст. наук / В. Г. Радецький; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2006. - 19 c. - укp.

На підставі аналізу історичних і спеціальних джерел розкрито воєнно-політичні аспекти війн і збройних конфліктів другої половини XX ст., зокрема визначено їх зміст, характер і наслідки. Розглянуто історичні умови та фактори, які впливали на розвиток воєнного мистецтва (розробку нових стратегій, тактики й організацію збройних операцій) у даний період. Показано місце та роль провідних країн світу у локальних війнах і збройних конфліктах. Вперше у вітчизняній історіографії досліджено погляди військово-політичного керівництва держав-учасниць воєнних конфліктів на процеси утворення та застосування збройних сил, виникнення та розвиток збройних формувань воєнно-політичних організацій у цих країнах. Наведено оцінку впливу стану військово-промислового комплексу воюючих сторін на характер збройної боротьби. Виявлено основні закономірності та тенденції еволюції воєнного мистецтва, визначено пріоритетні напрямки розвитку збройної боротьби у війнах майбутнього. Розроблено рекомендації щодо застосування історичного досвіду для подальшого будівництва та розвитку Збройних Сил України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(0)63-2 + Ц1,8(4/8)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342626 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського