РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000250272<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Опанасенко А. М. 
Прискорення електронних пучків у лінійних структурах із зустрічною хвилею і зворотними зв'язками : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.20 / А. М. Опанасенко; Нац. наук. центр Харк. фіз.-техн. ін-т. - Х., 2001. - 19 c. - укp.

Досліджено процеси прискорення електронних пучків у періодичних структурах з зустрічною хвилею та в структурах, які відрізняються знаком та значенням групової швидкості синхронних <$EEH sub 11> хвиль за наявності зворотного зв'язку за прискорювальним полем. Встановлено, що структура з зустрічною хвилею на основі круглого діафрагмованого хвилеводу (КДХ) (тип коливання <$Epsi ~=~-2 pi "/"3>), яку запропоновано для прискорення короткоімпульсних пучків, відрізняється від традиційних структур з <$Epsi ~>>~0> низьким рівнем когерентних втрат енергії пучка на випромінювання в основній частотній смузі й у вищих смугах резонансних дипольних хвиль. Це зумовлює високі амплітуди критичного заряду поперечної нестійкості та, за наявності рекуперації НВЧ потужності, високі максимальні прискорені заряди. Показано, що на відміну від традиційних КДХ з малими апертурами (<$Ea"/"b~<<~0,42>) використання КДХ з великими апертурами (<$Ea"/"b~ symbol Ы ~0,5>), які зумовлюють позитивну дисперсію <$EEH sub 11> хвиль, що поглинаються селективним навантаженням за наявності на торцях структури, призводить до значного зростання критичного та порогового струмів поперечної нестійкості. Використання у таких структурах рекуперації НВЧ потужності дає змогу прискорювати довгоімпульсні пучки зі струмом у декілька ампер з високим ККД та низьким зростом емітанса.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.105.1,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського