РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000247710<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сухін Ю. В. 
Переломовивихи проксимального відділу плечової кістки (клініко-морфологічне, анатомічне обгрунтування лікувальної тактики) : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.21 / Ю. В. Сухін; Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України. - Х., 2004. - 35 c. - укp.

Вперше досліджено топографію силових напружень у проксимальному відділі плечової кістки за допомогою комп'ютерного моделювання, визначено характер і типи локалізації можливих ушкоджень залежно від виду травми. Встановлено особливості кровопостачання головки плечової кістки та одержано нові дані про васкуляризацію її проксимального відділу. Залежно від терміну та характеру ушкоджень досліджено морфологічні зміни в головці плечової кістки. Виявлено, що протягом перших двох місяців після травми відбувається збільшення кількості кровоносних судин, що сприяє репарації кістки в результаті формування нових трабекул. На підставі аналізу анатомо-морфологічних даних вперше розроблено показання для відновлювальних операцій у випадку переломовивиху плеча. Доведено, що перші два місяці після травми є найбільш сприятливими для виконання остеосинтезу, оскільки в подальшому заміщенню кістки та кісткового мозку рубцевою тканиною перешкоджає ангіо- та остеогенез. Для поліпшення діагностування та визначення адекватної лікувальної тактики розроблено робочу класифікацію переломовивихів плечової кістки з урахуванням таких чинників, як локалізація відламків, термін і характер ушкоджень, розташування головки відносно суглобової западини лопатки, наявність або відсутність асептичного некрозу, судинні та неврологічні розлади.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334200 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського