РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000241779<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бондарєв С. І. 
Обгрунтування оптимального міжремонтного наробітку стрілчастих лап культиваторних агрегатів : автореф. дис... канд. техн. наук / С. І. Бондарєв; Нац. аграр. ун-т. - К., 2007. - 20 c. - укp.

З метою підвищення ефективності роботи культиваторів з полільними лапами запропоновано шляхи оптимізації їх міжремонтного наробітку. На підставі теоретичних та експериментальних досліджень встановлено вплив наробітку на ступінь спрацювання лез лап, а також вплив радіуса леза на тяговий опір та якісні показники. Аналітично визначено допустимий радіус спрацьованого леза залежно від твердості грунту та руйнівного напруження в процесі різання коренів бур'янів. Визначено руйнівні напруження у разі різання з підпором та без підпору. Аналітично встановлено залежність оптимального шляху <$EL sub опт> роботи лап між відновленнями від коефіцієнтів поліному залежності питомого опору від пройденого шляху, ККД трактора, вартості пального та відновлення лап. Встановлено показник оптимального пройденого шляху (<$EL sub опт ~=~60~-~70 roman км>), що відповідає товщині спрацювання леза лап 0,32 - 0,36 мм. Виявлено, що за даного радіуса леза лапи якісні показники не перевищують величини, встановлені агротехнічними вимогами. Доведено, що у разі дотримання оптимального наробітку між відновленнями у порівнянні з прийнятими у господарствах (80 - 100 км) економічна ефективність від застосування нового методу оптимізації міжремонтного наробітку (для культиватора КПС-4 за річного наробітку 400 га) становить у середньому 276 грн. на рік.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.248

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського