РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000237667<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Довгань Ю. О. 
Мистецтво емалі в Україні: історичний досвід та сучасний стан : автореф. дис... канд. мистецтвознав. : 17.00.05 / Ю. О. Довгань; Харк. держ. акад. дизайну і мистец. - Х., 2009. - 19 c. - укp.

Розглянуто сучасну українську емаль як новий вид станкового та монументального мистецтва. Висвітлено цілісну картину розвитку емалі на території України в загальноєвропейському контексті від найдавніших зразків до сучасних творів. Установлено автентичність українського емальєрного мистецтва як розгалуженої системи, що має загальноукраїнські спільні ознаки та регіональні локальні особливості. Проаналізовано творчу практику сучасних українських художників-емальєрів, шкіл і осередків емальєрної творчості. Визначено сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку українського емальєрства. На базі закордонного досвіду діяльності художніх об'єднань емальєрів, проведення творчих симпозимів і впровадження емальєрної освіти визначено можливості та напрямки такої діяльності для Украіни. Емаль розглянуто як засіб оздоблення архітектурного та дизайн-середовища. До наукового обігу введено нові архівні матеріали та твори з приватних збірок і рідкісних видань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ125.440.806.3(4УКР)6

Шифр НБУВ: РА365839 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського