РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000233648<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Костів С. Я. 
Корекція реперфузійного синдрому при хірургічному лікуванні атеросклеротичної оклюзії аорто-стегнового сегменту : Автореф. дис... канд. мед. наук / С. Я. Костів; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. - Т., 2006. - 20 c. - укp.

Здійснено обстеження та хірургічне лікування 159-ти хворих з атеросклеротичною оклюзією термінального відділу черевної аорти та магістральних артерій нижніх кінцівок. Для запобігання розвитку реперфузійного синдрому під час проведення реконструктивних втручань за умов хронічної критичної ішемії нижніх кінцівок необхідно проводити комплекс заходів, який передбачає введення 8 % 200 мл озоново-кисневого фізіологічного розчину один раз на добу протягом 5-ти днів до оперативного лікування, введення препарату "Корвітин" у післяопераційному періоді у дозі 0,5 г (1 флакон) у 150 мл ізотонічного розчину 1 раз на добу за 5 днів до відновлення кровотоку, інтраопераційного 0,5 г препарату на 150 мл ізотонічного розчину натрію хлориду за 10 хв перед зняттям затискача з аорти, наступне введення в аналогічній дозі повторюється через 12 год; введення препарату "Тіатріазолін" 1 % 2 мл 3 рази на добу протягом 5-ти днів до реконструкції та 5-ти днів після реваскуляризації вказаних заходів здійснюється на фоні пролонгованої епідуральної анестезії. Під час проведення відновлення кровотоку на аорто-стегнових сегментах необхідно враховувати гемодинамічні особливості магістрального колатерального кровоплину артерій і здійснити реконструкцію дистального артеріального русла нижньої кінцівки з вищим периферичним опором.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.035

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344763 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського