РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000232896<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сніжко С. С. 
Комплексне хірургічне лікування гострих гнійних процесів плевральної порожнини : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / С. С. Сніжко; АМН України. Ін-т хірургії та трансплантології. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Вперше запропоновано новий метод хірургічного лікування гострих гнійних процесів (ГГП) плевральної порожнини. Розроблено показання до застосування методу багатополюсного постійного та фракційного лаважу плевральної порожнини (БЛ). Науково обгрунтовано показання до застосування диференційованої хірургічної тактики та вибору методу хірургічного втручання. Вивчено роль цитокінів інтерлейкіну-1<$Ealpha> та фактору некрозу пухлин-<$Ealpha> у патогенезі ГГП плевральної порожнини. Встановлено, що значне зростання концентрації у крові прозапальних цитокінів є достовірною передумовою виникнення плеврогенного сепсису. Вперше у хворих з ГГП плевральної порожнини вивчено порушення функціонального стану печінки, доведено важливу роль перикисного окиснення ліпідів (ПОЛ) у розвитку ураження печінки. Розроблено метод комплексного лікування активованого ПОЛ та порушень функціонального стану печінки у даних пацієнтів. Встановлено, що зниження активності холінестерази у крові у хворих з ГГП плевральної порожнини є достовірною ознакою тяжкого перебігу гнійно-септичного процесу. Проведено оцінку ефективності лікування залежно від ступеня ураження легеневої тканини та плевральної порожнини, об'єму гнійного ексудату, наявності бронхо-плевральних нориць та тяжкості перебігу захворювання. Розроблено тестувальну систему для оцінки тяжкості та прогнозу перебігу досліджуваної патології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.230.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330696 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського