РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000232007<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ковальчук М. Т. 
Клініко-патогенетичні особливості перебігу атопічного дерматиту на тлі вірусно-бактерійних асоціацій : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.20 / М. Т. Ковальчук; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. - Х., 2003. - 20 c. - укp.

Установлено, що наявність HBV- і HCV-інфекцій супроводжується збільшенням частоти поширених і дифузних форм ураження шкіри. Визначено, що поєднання цих інфекцій більше впливає на атопічний дерматит (АД), ніж моноінфекція, у фазі реплікації HBV- і під час загострення HCV-інфекцій зростає частота дифузних форм і тяжкість АД. З'ясовано, що поєднання АД з цими інфекціями супроводжується погіршанням функції та структури печінки, про що свідчить збільшення вмісту загального білірубіну та його непрямої фракції в сироватці крові, активності АлАТ і АсАТ, показника тимолової проби. Виявлено також зростання концентрації кріоглобулінів і молекул середньої маси. У хворих на АД установлено зміни видового та кількісного складу мікрофлори в уражених топодермах шиї та ліктя, зокрема зростання щільності колонізації аеробними мікроорганізмами, а також зменшення коефіцієнта видового розмаїття мікробіоценозів, збільшення частоти висіву S. aureus. Зазначено, що на ці процеси впливає супровідна HBV-інфекція та фаза вірусу. У комплексній терапії апробовано індуктори ендогенного інтерфероноутворення "Аміксин" і "Циклоферон", які сприяють регресу клінічних проявів АД і продовженню його ремісії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА326472 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського