РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000230383<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скребцов В. В. 
Застосування стержневих апаратів зовнішньої фіксації при реконструктивних втручаннях на кульшовому суглобі у дітей (анатомо-біомеханічне обгрунтування) : автореф. дис... канд. мед. наук / В. В. Скребцов; Держ. установа "Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України". - Х., 2007. - 20 c. - укp.

Досліджено актуальну проблему лікування високого природженого вивиху стегна в дітей і підлітків з застосуванням апаратів зовнішньої фіксації. На підставі аналізу анатомічних зрізів таза визначено коридори для проведення опорних елементів апаратів зовнішньої фіксації. Розроблено математичні моделі, які базуються на методі кінцевих елементів кінематичної ланки "таз - стегно", спицевого та стрижневого апаратів зовнішньої фіксації (АЗФ) за системою "таз - стегно". З використанням цих моделей виявлено, що за одноопорного стояння на низведеній і контралатеральній нижніх кінцівках у тазовій опорі апарата Ілізарова рівень напружень підвищений за всією протяжністю контакту "спиця - кістка" на 85 - 80 %, ніж навкруги транссегментарних стрижнів стрижневого АЗФ. За цього величина напружень у спицях всередині кістки є критичною та досягає 100 МПа і вище, ніж зумовлена частота розвинення їх нестабільності у клубовій кістці. З метою зниження напружень у місці контакту "стрижень - кістка" можлива установка другого транссегментарного стрижня на контрлатеральному боці таза. Запропоновано методики застосування стрижневих АЗФ для лікування патології тазостегнового суглоба в дітей зі значним зміщенням проксимального відділу стегна, пристрої для її здійснення за різних клінічних ситуацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.458.285.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353627 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського