РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000226314<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Слободян С. Б. 
Дослідження характеристик моделей металічних систем із сильно неідеальною електронною підсистемою : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / С. Б. Слободян; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2006. - 20 c. - укp.

Розроблено теорію сильно неідеальних багатоелектронних систем. Розраховано характеристики металічних систем з сильно неідеальною електронною підсистемою у нормальній і надпровідній фазах. Запропоновано новий варіант колективного опису моделі сильно неідельної електронної рідини у термінах електронів і плазмонів (електронно-плазмонну модель). Показано, що даний метод концептуально близький до підходу Бома - Пайнса, але перехід до колективного опису далекосяжних взаємодій виконується строго, за допомогою оператора переходу. Теорію збурень за електрон-плазмонною взаємодією побудовано на специфічних n-частинкових динамічних кореляційних функціях базисної системи, а короткосяжні взаємодії враховують у наближенні локального поля. Наведено результати розрахунку структурного фактора, бінарної функції розподілу та кореляційної енергії у широкій ділянці параметра неідеальності <$Er sub s>. З'ясовано, що відхилення від результатів Монте-Карло для кореляційної енергії становить 1,2 % за <$Er sub s ~=~1> і 4 % для <$Er sub s ~=~30>. Побудовано мікроскопічну теорію надпровідної фази металічних систем з сильно неідеальною електронною підсистемою. Встановлено існування двох механізмів надпровідності - електрон-фононного та кореляційного і виконано оцінку їх впливу на величину <$ET sub c> залежно від параметра <$Er sub s>.


Індекс рубрикатора НБУВ: В378,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського