РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000224368<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Герасимчук В. Ю. 
Гідрогеологічні умови південно-східної частини Передкарпатської нафтогазоносної області : Автореф. дис... канд. геол. наук : 04.00.17 / В. Ю. Герасимчук; НАН України. Ін-т геології і геохімії горючих копалин. - Л., 2004. - 18 c. - укp.

На підставі комплексного гідрогеологічного аналізу досліджено гідрогеохімічні, газогідрогеохімічні та термобаричні умови південно-східної частини Передкарпатської нафтогазоносної провінції. У межах водонапірного суббасейну південно-східної частини Зовнішньої зони встановлено два типи гідрогеохімічної зональності, залежно від знаходження водоносних горизонтів під покровами Внутрішньої зони та поза ними. На основі палеогідрогеологічних реконструкцій та вивчення сучасних геохімічих ознак з'ясовано генезу вод обох типів зональності. Виявлено, що формування вод першого типу пов'язане з вилуговуванням глинисто-соленосних молас Самбірсько-Рожнятівського покрову та витисканням вод у платформові колектори, а води другого типу належать до давньо- та сучасних інфільтраційних. У продуктивних горизонтах Лопушнянського нафтового родовища встановлено наявність маломінералізованих відносно гідрогеохімічного тла конденсаційно-солюційних вод, генеза яких пов'язана з формуванням покладів. Висвітлено роль нафтогазонагромадження в утворенні гідрогеотермобаричних аномалій, яка полягає у тяжінні вуглеводневих скупчень до ділянок термомаксимумів та п'єзомінімумів. На підставі гідрогеохімічних, газогідрогеохімічних та термобаричних особливостей продуктивних структур обгрунтовано критерії нафтогазоносності. За допомогою палеогідрогеологічного аналізу визначено час формування та збереження вуглеводневих покладів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР3)1 + Д59(45УКР)453

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330758 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського