РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000220780<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чернобровий В. В. 
Вивчення експрес-гастро-pH-моніторингу як засобу діагностики та контролю ефективності кислотоінгібуючої фармакотерапії пептичних H.p-асоційованих гастродуоденальних захворювань : автореф. дис... канд. мед. наук / В. В. Чернобровий; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Науково обгрунтовано достатню відтворюваність даних експрес-гастро-pH-моніторингу в одних і тих же хворих у динаміці спостереження (від одного місяця до одного року та більше одного року), а також високу чутливість і специфічність методу щодо атрофії слизової оболонки тіла шлунка. Доведено наявність прямого позитивного кореляційного зв'язку середнього ступеня між показниками експрес-гастро-pH-моніторингу та гастро-pH-моніторингом у часі (базальний одногодинний, добовий без антисекреторних фармакопрепаратів). Уперше проведено комплексне вивчення показників експрес-гастро-pH-моніторингу за різних форм пептичних Helicobacter pylori-асоційованих гастродуоденальних захворювань. Установлено наявність у разі введення pH-мікрозонду під час експрес-гастро-pH-моніторингу стимулювального ефекту (механічного подразника) на секрецію хлористоводневої кислоти. Вивчено у хворих на пептичні Helicobacter pylori-асоційовані гастродуоденальні захворювання коливання внутрішньошлункового pH (лужні рефлюкси) під час експрес-гастро-pH-моніторингу. Уперше проведено мультифакторний аналіз впливу різних чинників на показники даного моніторингу. Найбільшу секрецію хлористоводневої кислоти виявлено у віці до 20-ти років. За високого ступеня інфікованості Helicobacter pylori встановлено тенденцію до наявності за даними експрес-гастро-pH-моніторингу найбільшої секреції хлористоводневої кислоти. Розкрито значущість експрес-гастро-pH-моніторингу як маркерного тесту для контролю індивідуального кислотопригнічувального ефекту застосування нових генерацій інгібіторів <$Eroman {H sup + ,~K sup + }>, АТФ-ази на прикладі


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.201.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357276 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського