РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000119510<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Часопис української історії. Вип. 12 / ред.: А. П. Коцур; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2009. - 120 с. - укp.

Висвітлено суспільно-політичні ідеї Г. Сковороди в контексті ідеї української державності. Розглянуто питання реалізації земської реформи на Правобережній Україні в аспекті регіональних етноконфесійних особливостей другої половини ХІХ - початку ХХ ст. Проаналізовано умови господарської діяльності селян Київської губернії у пореформений період, розвиток мережі сільськогосподарських товариств Черкаського краю та їх просвітницьку діяльність на початку ХХ ст. Розкрито засади більшовицької продовольчої політики в Україні у 1919 р., діяльність органів державно-політичного управління під час проведення колективізації хлібозаготівельних кампаній, а також під час Голодомору 1932 - 1933 рр. у південно-східних областях України.

Освещены общественно-политические идеи Г. Сковороды в контексте идеи украинской государственности. Рассмотрены вопросы реализации земской реформы на Правобережной Украине в аспекте региональных этноконфессионных особенностей второй половины ХІХ - начале ХХ ст. Проанализированы условия хозяйственной деятельности крестьян Киевской губернии в послереформенный период, развитие сети сельскохозяйственных обществ Черкасского края и их просветительская деятельность в начале ХХ ст. Раскрыты основы большевистской продовольственной политики в Украине в 1919 г., деятельность органов государственно-политического управления при проведении коллективизации хлебозаготовительных кампаний, а также в период Голодомора 1932 - 1933 гг. в юго-восточных областях Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР) я52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72835 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського